21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2021 10:43

З Міжнародним днем миру працівників Рокитнянщини селищної ради привітали представники незалежної організації дітей Рокитнянщини «Фенікс». Діти побажали миру у всьому – миру в сім?ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні.

В свою чергу секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко привітав представників організації зі святом Різдва Пресвятої Богородиці, побажав здоров'я, радості, удачі, добрих намірів та успіху, реалізації, та процвітання організації та завжди підтримувати атмосферу дружби, активності та ентузіазму в своєму колективі.

ДОВІДКОВО: Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати 1982 року. День миру в Україні встановлений Указом Президента у 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру.