Дорогі земляки, ветерани Другої світової війни, шановні учасники партизанського й підпільного руху!

Щороку, 22 вересня, у цей славетний день ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу.

Мужність, відвага та героїзм колишніх підпільників і партизанів – захисників рідної землі, які виборювали право нашого народу на мир і свободу, рятували країну і світ від нацизму – назавжди закарбувалися в пам’яті прийдешніх поколінь.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які полягли на фронтах у часи воєнного лихоліття і пішли із життя після війни. Та висловлюємо глибоку вдячність тим, хто досі несе крізь роки на своїх плечах нелегке звання переможців. 

Сердечне спасибі вам за право жити у вільній країні, виховувати дітей, втілювати нові перспективи. Зичимо кожній родині здоров’я, достатку, щастя і головне – мирного неба над головою!

Нехай квітне і примножує свої багатства наша молода держава. Нехай  спільні успіхи додають наснаги працювати на благо людей для щасливого майбутнього рідного міста і всієї України! Зі святом!

 

З повагою

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради