20 вересня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу робочу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

На початку наради присутні традиційно заслухали керівників комунальних служб про проведену роботу за тиждень, обговорили проблемні питання з надання послуг населенню, розглянули шляхи їх вирішення та пропозиції щодо покращення роботи. Зокрема, акцентували увагу на підготовці господарського комплексу громади до опалювального сезону 2021/2022 років, заготівлі піщано-сольової суміші, благоустрою громади, ремонту доріг, освітленні вулиць, вивезенні побутового сміття.

По завершенню наради селищний голова дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади та план роботи на тиждень з 20 по 26 вересня. Всі проблемні питання взяті на особистий контроль селищного голови.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.