13 Серпня, 2021 р., 14:43
13 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням заступника селищного голови Миколи Соколовського та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
13 Серпня, 2021 р., 14:12
13 серпня 2021 року, за ініціативи Першої леді України у співпраці з Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки, Міністерством розвитку громад та територій, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів, ДП «ПРОЗОРРО» та за підтримки громадської організації «Національна асоціація громадського харчування» в місті Буча відбувся регіональний форум: «Реформа системи шкільного харчування».
11 Серпня, 2021 р., 18:52
06 та 10 серпня 2021 року відповідно до п. 4 ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення Рокитнянської селищної ради від 23.04.2021 №383 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Рокитнянської територіальної громади» відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора.
11 Серпня, 2021 р., 17:06
11 серпня 2021 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням в.о. Рокитнянського селищного голови Юрія Шимченка.
11 Серпня, 2021 р., 16:52
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради повідомляє, що згідно укладеного договору тривають роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Космонавтів в смт Рокитне, які виконує Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ-ВР". Для збору дощової та талої води у найнижчій точці вулиці влаштовано стічний колодязь.
11 Серпня, 2021 р., 14:30
11 серпня 2021 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулося спільне засідання комісій з питань надання матеріальної допомоги жителям Рокитнянської територіальної громади та з питань надання матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям, які перебувають (перебували) в зоні проведення ООС (АТО) та членам їх сімей. Загалом, в ході засідання розглянуто 38 заяв. Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я.
11 Серпня, 2021 р., 12:49
Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради та працівником ювенальної превенції національної поліції України ГУНП в Київський області Білоцерківського районного управління відділення поліції №1 було здійснено плановий виїзд по селищу Рокитне та в села Синява, Ольшаниця. Відвідано сім’ї, які знаходяться у складних життєвих обставинах, сім’ю в якій виховуються діти з обмеженими можливостями та родину опікунів.