Триває капітальний ремонт вулиці Космонавтів та нанесення дорожньої розмітки вулиць селища

Дата: 11.08.2021 16:52

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради повідомляє, що згідно укладеного договору тривають роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Космонавтів в смт Рокитне, які виконує Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ-ВР". Для збору дощової та талої води у найнижчій точці вулиці влаштовано стічний колодязь.

Продовжується нанесення дорожньої розмітки по вулицях смт Рокитне: Заводська, Ігоря Зінича, Незалежності, Медоварна, Першотравнева, Садова, Тополева, Телешівська, Шкільна, Червона Січ, Вокзальна, Ентузіастів, Братів Липовенків, поновлення розмітки пішохідних переходів поблизу дитсадків та шкіл, зокрема переходу до школи в селі Савинці.

Для покращення благоустрою з метою облаштування місць загального користування села Луб’янка придбано та передано старості села Євгенії Вощан три садово-паркові лави.