19 Квітня, 2021 р., 11:22
19 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, керуючою справами виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком, директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
16 Квітня, 2021 р., 15:24
16 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді.
16 Квітня, 2021 р., 14:33
16 квітня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
15 Квітня, 2021 р., 16:39
15 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва та голова благодійного фонду "На світанку" Віталій Герасичев відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.
15 Квітня, 2021 р., 16:33
15 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із секретарем селищної ради Юрієм Шимченко, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком, директорами комунальних підприємства селищної ради "Рокитне водоканал" Олексієм Ніколенком та "Рокитнеблагоустрій" Юрієм Сахно, начальником дільниці № 7 ТОВ "Спец Комплект Постач" оглянули місце для будівництва кладовища по вулиці Окружна.
15 Квітня, 2021 р., 09:00
14 квітня 2021 року трудовий колектив Рокитнянської селищної ради на чолі із селищним головою Юрієм Богдановим, працівники Центру соціальних служб селищної ради, Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради, комунальних некомерційних підприємств селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" і "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" облаштовували прилеглі до своїх установ території, упорядковували узбіччя доріг і лісосмуги в напрямках: Рокитне – Ольшаниця, Рокитне – Телешівка, Рокитне – Бакумівка, Житні Гори – Узин – Савинці, Рокитне – Острів, Рокитне – Салиха, Рокитне – Синява, Рокитне – Сухоліси. В ході проведеної роботи, спільними зусиллями прибирали пластикові, скляні та паперові відходи. Але на жаль, тієї кількості сміття яка накопичилась за певний час, все прибрати не вдалось. Наступного разу, великою командою продовжимо упорядковувати  нашу спільну громаду.
14 Квітня, 2021 р., 11:38
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї селищної ради здійснили спільний виїзд в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Також було відвідано внутрішньо переміщену багатодітну родину для встановлення статусу дітям, які постраждали внаслідок бойових дій.
13 Квітня, 2021 р., 16:42
13 квітня Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо організації та проведення щорічної акції „За чисте довкілля”.
13 Квітня, 2021 р., 11:45
13 квітня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" здійснено ремонтні роботи по пробиванню внутрішньо-дворової каналізації по вулиці Лісна, 12.
13 Квітня, 2021 р., 11:00
13 квітня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнеблагоустрій" на центральній алеї смт Рокитне проводилися роботи по розчистці дерев та прибиранню сміття.