14 квітня 2021 року трудовий колектив Рокитнянської селищної ради на чолі із селищним головою Юрієм Богдановим, працівники Центру соціальних служб селищної ради, Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради, комунальних некомерційних підприємств селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" і "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" облаштовували прилеглі до своїх установ території, упорядковували узбіччя доріг і лісосмуги в напрямках: Рокитне – Ольшаниця, Рокитне – Телешівка, Рокитне – Бакумівка, Житні Гори – Узин – Савинці, Рокитне – Острів, Рокитне – Салиха, Рокитне – Синява, Рокитне – Сухоліси. В ході проведеної роботи, спільними зусиллями прибирали пластикові, скляні та паперові відходи. Але на жаль, тієї кількості сміття яка накопичилась за певний час, все прибрати не вдалось. Наступного разу, великою командою продовжимо упорядковувати  нашу спільну громаду.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність за надану техніку для збору та вивезення сміття депутату Рокитнянської селищної ради Сергію Буслу, директору СФГ "Авангард" Віталію Коцюбі та директору СТОВ "Нива" Петру Сукайлу, а депутату Рокитнянської селищної ради Ярославу Литвину та підприємцю Борису Уманцю – за надані мішки для збору сміття.

Закликаємо мешканців громади бути свідомими і культурними: прибирати сміття, не засмічувати вулиці, парки, ліси та водойми.

Не забуваймо, що чистота і порядок нашого рідного краю залежить від кожного з нас.