15 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва та голова благодійного фонду "На світанку" Віталій Герасичев відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Керівництво громади обстежили соціально-побутові умови проживання родин, подякували господарям за належне виховання дітей, плідну працю, недоспані ночі та побажали від щирого серця міцного здоров'я, злагоди, благополуччя, душевної гармонії. Гості завітали не з порожніми руками: діти отримали одяг, канцелярське приладдя, іграшки та солодощі. Живим, відкритим та емоційним було спілкування: діти охоче розповідали про особливості дистанційного навчання, про пухнастих домашніх улюбленців, про хобі та дозвілля. Юрій Андрійович, як людина з великим серцем, постійно переймається проблемами малозабезпечених сімей та надає всебічну допомогу у вирішенні питання соціального забезпечення. Батьки та діти щиро подякували відвідувачам за підтримку і необхідну увагу.