ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

04 Жовтня, 2021 р., 14:26
04 жовтня 2021 року начальником відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмилою Телиуз, спільно з начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Катериною Заліською було проведено семінар-навчання діловодів Рокитнянської селищної ради прикріплених до сіл з питання організації надання послуг соціального характеру мешканцям громади із застосуванням Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». До проведення засідання була залучена керуюча справами виконавчого комітету Таїсія Ігнатьєва.
27 Вересня, 2021 р., 15:25
- Малозабезпечена сім’я — це сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
30 Серпня, 2021 р., 14:03
Щоб дізнатися, призначено чи не призначено вам субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua