22 Серпня, 2022 р., 16:55
В Україні відбулася важка трагедія, яка торкнулася усіх нас. У страшні години за право на краще майбутнє віддав своє життя солдат стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А/4017 Теличко Валерій Петрович 10.05.1979 року народження.
22 Серпня, 2022 р., 15:08
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РОКИТНЕ ЖЕП» доводить до вашого відома, що в договорі з оператором системи розподілу, згідно з яким здійснювалось приєднання квартири до електромереж, дозволена максимальна потужність на квартиру складає ЗкВт (16А). Тому зважаючи на те, що мережі будинку не розраховані на великі навантаження та для запобігання аварійних ситуацій в електромережі та пожеж, просимо привести ваші автоматичні вимикачі, в щитах обліку, до договірних величин.
22 Серпня, 2022 р., 14:10
Це одне із євроінтергаційних зобов’язань нашої держави у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Верховна Рада Україна у першому читанні прийняла відповідний законопроект. На лінію 112 зможуть звертатися за допомогою також люди, які не володіють державною мовою.
21 Серпня, 2022 р., 21:26
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
19 Серпня, 2022 р., 14:49
18 серпня 2022 року в Дитячій бібліотеці – філії Комунального закладу Рокитнянської селищної  ради Білоцерківського району Київської області «Публічна бібліотека» відбулося засідання літературно – мистецького об’єднання «Відродження», на якому були присутні його члени та депутат Білоцерківської районної ради Ольга Литвин, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та начальник відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради  Тетяна Круть.
19 Серпня, 2022 р., 12:14
Національний банк України ініціював проведення благодійної акції "Смілива гривня". Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.
18 Серпня, 2022 р., 15:51
Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв. Найближчим часом у ДАР з'являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.
18 Серпня, 2022 р., 09:07
Повідомляємо вам, що 18.08.2022 року в світлу пору доби на території ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр" будуть проводитися технологічні роботи, які можуть супроводжуватися вибухами.
16 Серпня, 2022 р., 17:13
У господарствах Київської області триває збір урожаю. Вже намолочено понад 1 млн тонн урожаю зернових та зернобобових культур, зібраних із площі 342,92 тис. га. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.