ХАЙ ПРИЙМЕ ГОСПОДЬ ДО КВІТУЧОГО САДУ, ДЕ НЕМАЄ СЛІЗ І ПЕЧАЛІ!

Дата: 22.08.2022 16:55

Фото без описуВ Україні відбулася важка трагедія, яка торкнулася усіх нас. У страшні години за право на краще майбутнє віддав своє життя солдат стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А/4017 Теличко Валерій Петрович 10.05.1979 року народження.

Відомо, що полеглий воїн призваний на військову службу 14.03.2022 року Подільським районним у м. Києві ТЦК та СП. Загинув Валерій Петрович 08.08.2022 року від отриманих поранень несумісних з життям при обороні м. Сіверськ Донецької області.

Співчуття родині загиблого. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 23.08.2022 року об 11.00 год. на території Спасо-Преображенського храму єпархії Української Православної Церкви у с. Телешівка.

Щиро шануємо пам’ять усіх героїв, які, ціною власного життя, відстоюють інше життя для нашої країни!