20 Березня, 2022 р., 11:23
Білоцерківська районна військова адміністрація доводить до вашого відома, що на виконання протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 19.03.2022 №28 та з метою запобігання розголошення інформації, яка може призвести до обізнаності противника про дії Сил оборони та негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням, віднині на території Київської області ЗАБОРОНЕНО використання відеореєстраторів у авто та мототранспорті для фото та/або відеозйомки доріг загального призначення, об'єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони тощо.
20 Березня, 2022 р., 11:22
Білоцерківська районна військова адміністрація доводить до відома жителів та тимчасово переміщених осіб, які перебувають на території Білоцерківського району, що на виконання протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 19.03.2022 №28 віднині ЗАБОРОНЕНО відвідування лісів населенням і в'їзд до лісів Київської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки.
19 Березня, 2022 р., 11:55
Ситуація на території Рокитнянської селищної територіальної громади повністю контрольована!
18 Березня, 2022 р., 17:21
На території Київської області вводиться комендантська година з 20:00 до 7:00. Комендантська година діятиме з 18 по 19 березня на всій території Київської області.
16 Березня, 2022 р., 18:35
"Зафіксовані випадки, коли якісь особи намагаються заволодіти форменим одягом ДСНС. Йдеться про одяг пожежних, який невідомі особи просять надати у якості благодійної допомоги. Для цього особа здійснює телефонні дзвінки до підрозділів, керівників частин, представників пресслужб та представляється родичем співробітника ДСНС", - зауважили у службі.
16 Березня, 2022 р., 10:42
У провадженні Київського окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа № П320/174/22 за позовом Ігнатьєвої Таїсії Миколаївни до Рокитнянської селищної ради про визнання протиправним та нечинними рішень Рокитнянської селищної ради від 12.03.2021 № 308-06-VIІI «Про затвердження Положення умов оплати праці працівникам  Рокитнянської селищної ради, її виконавчого комітету та головним розпорядникам коштів із статусом юридичних осіб на 2021-2025 роки» в частині затвердження пункту 3.6 зазначеного Положення; від 08.10.2021 № 1132-13- VIІI «про внесення змін у рішення Рокитнянської селищної ради від 12.03.2021 № 308-06-VIІI «Про затвердження Положення умов оплати праці працівникам  Рокитнянської селищної ради, її виконавчого комітету та головним розпорядникам коштів із статусом юридичних осіб на 2021-2025 роки» в частині пункту 1.2 про викладення Додатку 2 Положення у новій редакції.