(ОНОВЛЕНО) ПОСТАНОВКА НА ОБЛІК ОСІБ, ЩО ТИМЧАСОВО ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ РОКИТНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 15.03.2022 14:09

Фото без описуШановні жителі нашої громади!

Просимо осіб, які прибули та тимчасово проживають на території Рокитнянської селищної територіальної громади (переселенців), звернутись до відділу Центр надання адміністративних послуг селищної ради (смт Рокитне, вул. Незалежності, 2) або до працівників селищної ради в селах громади, для постановки на облік.

А військовозобов'язані чоловіки віком до 60 років повинні з'явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військкомат, вул. Незалежності 12) для уточнення облікових даних та зарахування до команд резерву.

Відомості про осіб, які прибули до населених пунктів громади під час військового стану та ухиляються від реєстрації, прохання надавати за тією ж адресою, з метою інформування правоохоронних органів для перевірки мети їх перебування.