Ситуація на території Рокитнянської селищної територіальної громади повністю контрольована!

Працівники Рокитнянської селищної ради працюють у штатному режимі, відповідно до затвердженого графіку.

Керівництво громади на своїх робочих місцях, на постійному зв'язку 24/7.

Комунальні служби працюють в посиленому режимі, жодних перебоїв з постачанням електроенергії, газу та води не встановлено.

Здійснюється постійне патрулювання населених пунктів громади.

Слідкуйте за домівками ваших сусідів, родичів чи знайомих і у випадку виявлення підозрілих осіб, які намагаються проникнути у житло чи інші приміщення за відсутності господарів, негайно повідомляйте у поліцію, теробороні чи представникам влади.

Будьмо пильними. Допомагаємо нашим захисникам. Не порушуємо комендантського часу. Не ігноруємо сигналів тривоги, за потреби негайно переходимо в укриття.

Дотримуйтесь правил світломаскування! Будьте відповідальними та дотримуйтесь правил загального порядку.

Завдяки представникам бізнесу, керівникам сільськогосподарських підприємств, підприємцям, пересічним громадянам, щодня формується гуманітарна допомога (продукти харчування, засоби гігієни, дитяче харчування, памперси медикаменти та ін.) для військових, малозабезпечених верств населення, інвалідів, багатодітних та переселенців, які знаходяться у скрутному становищі.

Дякуємо всім, хто активно надає допомогу.

Також просимо осіб, які прибули та тимчасово проживають на території Рокитнянської селищної територіальної громади (переселенців), звернутись до відділу Центр надання адміністративних послуг селищної ради (смт Рокитне, вул. Незалежності, 2) або до працівників селищної ради в селах громади, для постановки на облік. У разі потреби, тимчасово переміщені особи можуть звернутись у Центральний Будинок культури та отримати гуманітарну допомогу.

Будьте здорові! Зберігайте спокій!

Ми разом. Ми вистоїмо. Наш народ непереможний.

Все буде Україна!