24 Березня, 2022 р., 12:43
24 березня минає місяць запеклої боротьби українського народу проти російської агресії. Це місяць нашої незламності. Україна не тільки стримує російську армію, але й на дипломатичному рівні перемагає свого ворога. Увесь світ захоплюється стійкістю України, мужністю її воїнів, національним єднанням у боротьбі за свої цінності.
23 Березня, 2022 р., 20:35
З перших днів війни створено гуманітарний штаб Рокитнянської селищної ради. Сюди потрапляє гуманітарна допомога від волонтерів та населення, яка відсортовується та відправляється українським захисникам і мешканцям нашої громади.
23 Березня, 2022 р., 19:28
Шановні жителі Рокитнянської громади! У зв’язку з оголошеним воєнним станом та ситуацією, яка наразі склалася в Україні, просимо відгукнутися тих, хто готовий прийняти переселенців у своїх домівках і надати тимчасовий притулок.
23 Березня, 2022 р., 18:27
Розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території Київської області вводиться комендантська година з 20.00 23 березня до 07.00 24 березня.
23 Березня, 2022 р., 09:26
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою визначив порядок реєстрації безробітних, нарахування та виплату допомоги по безробіттю під час війни. Відтак громадяни можуть скласти заяву про надання статусу безробітного, призначення допомоги чи припинення реєстрації за допомогою порталу або мобільного додатку “Дія” та електронних сервісів Державної служби зайнятості.
21 Березня, 2022 р., 17:12
21 березня 2022 року працівники Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради відвідали 200 одиноко проживаючих осіб похилого віку, які знаходяться на обліку у територіальному центрі.
21 Березня, 2022 р., 11:57
Комендантська година триватиме з 20:00 21 березня до 7:00 23 березня на всій території Київської області та в місті Києві.