З перших днів війни створено гуманітарний штаб Рокитнянської селищної ради. Сюди потрапляє гуманітарна допомога від волонтерів та населення, яка відсортовується та відправляється українським захисникам і мешканцям нашої громади.

Всі небайдужі люди Рокитнянщини об’єдналися заради спільної мети – допомоги всім нужденним заради перемоги, добра та миру на нашій рідній землі! Місцевий гуманітарний штаб та волонтери допомагають українським воїнам та мирним жителям, переселеним із окупованих територій та територій, де нині тривають військові дії, а також мешканцям нашої громади.

Гуманітарний штаб працює щоденно у Рокитнянському центральному будинку культури. Всі, хто потребує, мають можливість отримати допомогу у Рокитнянському гуманітарному штабі.

Сьогодні, 23 березня 2022 року гуманітарну допомогу отримали 112 сімей переселенців, 29 сімей із дітьми та 7 малозабезпечених сімей. Також гуманітарну допомогу отримали місцева територіальна оборона, Збройні Сили України, Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги та Рокитнянська багатопрофільна лікарня.

Всі, хто потребує допомоги, мають можливість отримати:

  • продукти харчування;
  • медикаменти;
  • одяг, взуття;
  • засоби гігієни;
  • дитяче харчування тощо.

Для отримання допомоги звертайтеся до гуманітарного штабу Рокитнянської селищної ради за адресою: смт Рокитне, вул. Першотравнева, 10.

Ми на своїй землі! Перемога буде за нами! Слава Україні!!!