ПРОСИМО ВІДГУКНУТИСЯ ТИХ, ХТО ГОТОВИЙ ПРИЙНЯТИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У СВОЇХ ДОМІВКАХ І НАДАТИ ТИМЧАСОВИЙ ПРИТУЛОК

Дата: 23.03.2022 19:28

Фото без описуШановні жителі Рокитнянської громади!

У зв’язку з оголошеним воєнним станом та ситуацією, яка наразі склалася в Україні, просимо відгукнутися тих, хто готовий прийняти переселенців у своїх домівках і надати тимчасовий притулок.

До нас у громаду приїжджають діти, жінки, люди похилого віку і хворі, яким небезпечно залишатися там - в епіцентрі військових дій. У зв'язку з цим, ми збираємо інформацію про мешканців громади, які можуть допомогти вимушеним переселенцям - надати притулок, розмістити у себе вдома на деякий час.

Об’єднаймо зусилля та разом допоможемо евакуйованим з інших областей України.

Про готовність прийняти наших співгромадян просимо повідомити, зателефонувавши за номером: 098-445-57-83 Тетяна