28 Березня, 2022 р., 12:34
У Києві та області змінюється час комендантської години.
27 Березня, 2022 р., 17:10
На території Київської області діятиме комендантська година з 20:00 до 6:00. Тимчасові обмежувальні заходи запроваджуються з 27 по 28 березня у всіх районах Київщини.
26 Березня, 2022 р., 11:40
Розпорядженням голови Київської обласної військової адміністрації ВНЕСЕНО ЗМІНИ до комендантського часу на території Київської області.
25 Березня, 2022 р., 21:09
24 та 25 березня 2022 року до гуманітарного штабу Рокитнянської селищної ради, що розміщений у Центральному будинку культури, було завезено нові партії гуманітарної допомоги – це продукти харчування (консерви рибні й овочеві, сосиски), дитяче харчування (сухі суміші, фруктове і овочеве пюре), дитячі підгузки, ковдри, одяг тощо.
25 Березня, 2022 р., 19:36
З 28 березня 2022 року в приміщенні гуманітарного штабу Рокитнянської селищної ради за адресою: смт Рокитне, вулиця Першотравнева, 10 (Центральний будинок культури), розпочинає свою роботу бригада медиків КНП «Рокитнянського Центру первинної медико – санітарної допомоги» у складі лікаря та медичної сестри.
25 Березня, 2022 р., 19:00
На території Рокитнянської селищної територіальної громади в приміщенні центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) стартувала робота кабінету з надання психологічної допомоги, підтримки, консультацій, подоланні стресу для жителів територіальної громади та зареєстрованих тимчасово переміщених осіб.
25 Березня, 2022 р., 15:28
На території Київської області запроваджується комендантська година з 20:00 до 7:00. Обмежувальні заходи діятимуть з 25 по 26 березня у всіх районах Київщини.
25 Березня, 2022 р., 15:24
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет надав роз’яснення щодо деяких питань навчання та отримання документа про освіту для тих дітей, які зараз навчаються не за місцем постійного проживання