24 та 25 березня 2022 року до гуманітарного штабу Рокитнянської селищної ради, що розміщений у Центральному будинку культури, було завезено нові партії гуманітарної допомоги – це продукти харчування (консерви рибні й овочеві, сосиски), дитяче харчування (сухі суміші, фруктове і овочеве пюре), дитячі підгузки, ковдри, одяг тощо.

Наразі на Рокитнянщині зареєструвалося понад 2000 переселенців. Загалом за ці два дні гуманітарну допомогу отримали 185 сімей переселенців, 40 сімей із дітьми отримали дитяче харчування та дитячі підгузки, 9 осіб отримали підгузки для дорослих і ще гуманітарну допомогу отримали 7 місцевих малозабезпечених сімей. Також допомогу щодня отримує місцева територіальна оборона та Збройні Сили України.

У гуманітарному штабі налагоджена чітка робота: вантаж, який привозять, перевіряється, розсортовується, обліковується, а вже потім видається.

Допомога до штабу надходить як від місцевих небайдужих жителів, підприємців, волонтерів, так і з-за кордону.

В громаді виникла потреба у волонтерах-психологах, які б працювали із людьми, що вимушено покинули свої домівки через війну та переживають сильний стрес. Зважаючи на це, з 25 березня 2022 року розпочала роботу психологічна служба, що розташувалася в адміністративному приміщенні селищної ради за адресою: смт Рокитне, вул. Незалежності, 2.

До гуманітарного штабу нашої громади можна звертатися і тим, хто хоче допомогти, і тим, хто потребує допомоги!

Не залишайтесь осторонь! Хто в теплі, в добрі та в спокої, допоможіть тим, хто в біді, в розпачі та в тривозі!

Перебуваючи в тилу, ми можемо допомагати тим, хто нині на передовій захищає нас і нашу країну від ворога!