На території Київської області запроваджується комендантська година з 20:00 до 7:00. Обмежувальні заходи діятимуть з 25 по 26 березня у всіх районах Київщини.

Нагадуємо, під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях. За виключенням працівників, які задіяні в критичній інфраструктурі та мають спецперепустки належного зразка і посвідчення особи.

Також в темну пору доби важливо дотримуватися світломаскувального режиму – зашторювати вікна, по можливості не користуватися зовнішнім освітленням подвір’їв.

«Вже місяць в Україні триває війна, ганебно розв’язана російськими окупантами. Тимчасові обмеження, що ми запроваджуємо, вже врятували не одне життя. Поки військові, нацгвардійці та тероборона веде боротьбу із загарбниками, задача цивільного населення – не наражати себе зайвий раз на небезпеку. Залишайтеся під час комендантської години вдома або в укриттях, зберігайте спокій та довіряйте тільки достовірним джерелам інформації», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.