16 Вересня, 2021 р., 18:30
16 вересня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулось 2 пленарне засідання дванадцятої сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
15 Вересня, 2021 р., 14:15
15 вересня 2021 року під керівництвом Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова у комунальному закладі Рокитнянської селищної ради «Центральний Будинок культури» відбулися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території будівництва Свято-Троїцької церкви релігійній громаді Української Православної Церкви (ПЦУ) Свято-Троїцької парафії по вулиці Садова в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області». На громадських слуханнях були присутні заступник селищного голови Олександр Конопчук, інспектор відділу архітектури та містобудування селищної ради Валентина Савчук, учасники АТО/ООС, місцева громадськість та ЗМІ.
15 Вересня, 2021 р., 13:53
14 Вересня, 2021 р., 14:17
14 вересня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук провів нараду щодо харчування дітей у навчальних закладах Рокитнянської громади.
14 Вересня, 2021 р., 13:42
14 вересня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
14 Вересня, 2021 р., 08:55
З 14 по 16 вересня 2021 року Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ у місті Києві та Київській області проводитиме тактико-спеціальні навчання.
13 Вересня, 2021 р., 13:48
Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд в с. Синява. Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
13 Вересня, 2021 р., 11:29
13 вересня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу робочу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.
13 Вересня, 2021 р., 11:10
З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності, безпритульності та  своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах  10 вересня 2021 року з 22:00 до 01:00 год головним спеціалістом служби у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради Юлією Грижак спільно з інспектором ювенальної превенції  Білоцерківсього РУП  Діаною Дідик проведено профілактичний рейд "Нічне селище".