15 вересня 2021 року під керівництвом Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова у комунальному закладі Рокитнянської селищної ради «Центральний Будинок культури» відбулися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території будівництва Свято-Троїцької церкви релігійній громаді Української Православної Церкви (ПЦУ) Свято-Троїцької парафії по вулиці Садова в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області». На громадських слуханнях були присутні заступник селищного голови Олександр Конопчук, інспектор відділу архітектури та містобудування селищної ради Валентина Савчук, учасники АТО/ООС, місцева громадськість та ЗМІ.

Зазначимо, що громадські слухання відбулися відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555.

За результатами громадських слухань висловлені заперечення та пропозиції будуть відображені у протоколі, який у встановлений законом термін буде оприлюднений на офіційному Веб-сайті Рокитнянської селищної ради.