Відбулась нарада щодо харчування дітей у навчальних закладах Рокитнянської громади

  • 224

14 вересня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук провів нараду щодо харчування дітей у навчальних закладах Рокитнянської громади.

Час диктує нові правила та норми. Цього року є багато нововведень, а саме: одне меню на всіх, централізоване постачання продуктів харчування, нові страви в дитячому раціоні.

Під час робочої наради Олександр Григорович наголосив на тому, що селищний голова Юрій Богданов дбає про якість харчування та особисто корегує роботу у цьому напрямку. Враховуючи те, що нарада була проведена в формі діалогу – спільно було розглянуте та відкореговане перспективне меню на найближчий час.

Нове шкільне харчування – це проєкт з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко. У рамках проєкту було розроблено «Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах», а також план впровадження нової культури харчування по всій Україні.

Також під час наради надана бухгалтерська консультативна допомога.

Задля якісного харчування дітей потрібно вдосконалюватись кожному, аби йти в ногу з часом та смачно харчувати дітей нашої громади.

У нараді взяли участь начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська, начальник юридичного відділу селищної ради Марія Мосейчук, начальник фінансово-господарського відділу селищної ради Наталія Ніколенко та провідний спеціаліст ТОВ «ПРОДТОВАРИ Т» Лариса Коваленко.

 

Інші статті

Всі статті