26 Жовтня, 2021 р., 11:20
26 жовтня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
25 Жовтня, 2021 р., 14:17
В період із 08.00 год. 29.10.2021 року до 20.00 год. 31.10.2021 року буде закрито рух для проїзду автотранспорту через залізничний переїзд 76 км, який розташований біля зупиночної платформи Бушеве перегону Рокитне- Ольшаниця. Для забезпечення безпеки руху поїздів та автомобільного транспорту в межах переїзного настилу переїзду 76 км будуть виконані роботи по заміні переїзного настилу на залізничному переїзді.
25 Жовтня, 2021 р., 12:00
Всього в жовтні 2021 року зареєстровано COVID-19 у 417 жителів (підтверджено ПЛР).
25 Жовтня, 2021 р., 11:10
26 та 27 жовтня 2021 року на території населених пунктів Білоцерківського району буде проведено планове командно-штабне навчання з цивільного захисту. Практичні заходи із залученням сил та засобів цивільного захисту будуть проводитись на території м. Біла Церква, смт Володарка, смт Гребінки, с. Ковалівка, с. Мала Вільшанка, с. Медвин, смт Рокитне, смт Ставище, м. Узин, с. Фурси.
25 Жовтня, 2021 р., 10:18
25 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.