Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

  • 161

25 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

На початку наради присутні традиційно заслухали керівників комунальних служб про проведену роботу за тиждень, обговорили проблемні питання з надання послуг населенню, розглянули шляхи їх вирішення та пропозиції щодо покращення роботи.

Зокрема, акцентували увагу на питаннях щодо підготовки господарського комплексу громади до опалювального сезону 2021/2022 років, проведення ремонтних робіт покрівлі Рокитнянської дитячо-юнацької спортивної школи та покрівлі Савинецької гімназії, освітленні вулиць та інше.

По завершенню наради селищний голова дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади та план роботи на тиждень з 25 по 31 жовтня. Всі проблемні питання взяті на особистий контроль селищного голови.

У нараді взяли участь заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Оксана Хілініч, в.о. начальника відділу архітектури та містобудування селищної ради Олена Загородня.