КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

21 Лютого, 2022 р., 09:15
Чому виникає затяжний COVID-19?
21 Лютого, 2022 р., 08:35
Вакцинація проти поліомієліту є обов'язковою і внесена до Національного календаря профілактичних щеплень. Дітей щеплюють від поліо 6 разів. Детальніше, коли щеплювати дитину від поліомієліту, — в інфографіці МОЗ.
17 Лютого, 2022 р., 13:54
Про функціонування ФАПів нашої громади - під такою назвою пройшла нарада керівництва КНП Рокитнянський центр ПМСД із владою Рокитнянської громади.
17 Лютого, 2022 р., 13:52
Гарна новина для жителів нашої Рокитнянської громади. Відповідно до наказу ДОЗ КОДА про розподіл, отримали безкоштовно капсули препарату Молнупіравір. Це противірусний препарат для лікування #COVID19 . По питаннях, що Вас турбують, звертайтесь до свого сімейного лікаря.
16 Лютого, 2022 р., 08:50
Захворівших на Covid 19 з початку року 1151 особа, з них діти 194. Медиків 72 особи. Госпіталізованих - 161 особа. Повторно захворівших 155 чоловік. Померлих 11 осіб.
14 Лютого, 2022 р., 14:46
Кашель, нежить, біль у горлі, температура – це підстава для того, щоб зробити тест.Направлення на безоплатне тестування можна отримати у сімейного лікаря».
09 Лютого, 2022 р., 11:42
Для жителів Рокитнянської громади є хороша новина - відповідно до наказу ДОЗ КОДА про розподіл швидких тестів на Ag до Covid 19, КНП "Рокитнянський центр ПМСД" отримав 38 тисяч таких тестів.