КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

27 Червня, 2022 р., 14:45
Військова агресія рф змушує багатьох українців залишати власні домівки. Понад 8 млн наших співвітчизників уже стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО).
20 Червня, 2022 р., 16:01
Громадська організація "Друзі спільноти святого Егідія" надала нашому КНП Рокитнянський центр ПМСД медикаменти в якості безкоштовної гуманітарної допомоги.
20 Червня, 2022 р., 11:26
На календарі літо!!!
14 Червня, 2022 р., 14:43
Наше районне товариство червоного хреста отримало допомогу від Київського обласного товариства червоного хреста продуктові набори та засоби гігієни для внутрішньо переміщених осіб та інвалідів першої та другої груп, осіб з мінімальною пенсією.
13 Червня, 2022 р., 10:37
9 червня 2022р.до нас КНП Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги завітали колеги
13 Червня, 2022 р., 10:15
Відновили медичні виїзди до пацієнтів місцевого психоневрологічного закладу, але тепер з колегами багатопрофільної лікарні.
08 Червня, 2022 р., 13:15
В області зафіксовано два випадки отруєнь з підозрою на БОТУЛІЗМ внаслідок вживання риби в'яленої, придбаної в місці стихійної торгівлі та в закладі торгівлі.