ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, РОКИТНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ІНФОРМУЄ

21 Січня, 2022 р., 14:47
Добровільне пожежне товариство України при сприянні Державної служби України з надзвичайних ситуацій та інформаційний підтримки журналу «Пожежна та техногенна безпека» проводить Всеукраїнський літературний конкурс на протипожежну та техногенну тематику «Ми за безпечне майбутнє», який триватиме з 17 січня 2022 року до 6 травня 2022 року.
11 Січня, 2022 р., 15:10
Із зміною температури на території України, можливе збільшення кількості нещасних випадків на водоймах.
10 Січня, 2022 р., 12:19
У морози, як правило, зростає кількість пожеж, пов’язаних саме з порушенням правил користування та несправністю пічного опалення. Найчастіше пожежі виникають через перегрів та при тривалій експлуатації печей, що влаштовані з порушеннями, як самої печі, так і димарів.
24 Грудня, 2021 р., 10:05
Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Оселі   прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій.
22 Листопада, 2021 р., 19:38
Під час опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.