29 липня, з метою зменшення кількості пожеж у природних екосистемах, працівники Білоцерківського районного управління провели рейд з виявлення фактів та роз’яснення небезпеки спалювання сухої рослинності на території Рокитнянської СТГ .

Дата: 29.07.2023 17:14

Фахівці ДСНС нагадали жителям Рокитнянської СТГ про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Користуючись нагодою, громадянам було наголошено про небезпеку під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Громадянам роздали інформаційні листівки та довели інформацію про адміністративну відповідальність за випалювання сухої рослинності чи спричинення пожеж в лісах.