ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

25 Червня, 2021 р., 16:04
25 червня 2021 року делегація молоді від Рокитнянської громади на чолі з начальником відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяною Круть взяли участь у обласному заході з нагоди святкування Дня молоді на Київщині 2021 під гаслом «Молодь. Київщина. Децентралізація.».
14 Червня, 2021 р., 16:27
12 червня 2021 року делегація Рокитнянської селищної територіальної громади взяла участь у обласному спортивно-масовому заході „Олімпійський день - 2021” в місті Бориспіль. Команду очолила гордість нашої громади і України в цілому - призерка і учасниця Всесвітніх зимових універсіад і олімпіад, багаторазова чемпіонка України, майстер спорту міжнародного класу, тренер-викладач Рокитнянської ДЮСШ – Катерина ГРИГОРЕНКО.
11 Червня, 2021 р., 11:37
10 червня 2021 року відбувся черговий візит керівництва Рокитнянської громади у заклади культури населених пунктів Рокитнянщини.
02 Червня, 2021 р., 16:18
Впродовж травня 2021 року працівниками відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради спільно із трудовими колективами закладів культури нашої громади (комунальні заклади: «Центральний будинок культури», «Селищний будинок культури», «Публічна бібліотека», «Музична школа», сільські будинки культури, сільські клуби, бібліотеки-філії), колективом Дитячої юнацької спортивної школи було проведено низку культурно-масових та спортивних заходів.
11 Травня, 2021 р., 15:52
7 травня 2021 року на території спортивного комплексу «Рокитне» відбулося відкриття нового спортивного сезону з щорічного турніру з футболу за Суперкубок Рокитнянської територіальної громади серед дитячо-юнацьких команд сезону 2021 року. На заході були присутні в.о. Рокитнянського селищного голови Шимченко Юрій Леонідович і заступник селищного голови Конопчук Олександр Григорович, які привітали юних спортсменів і побажали їм цікавої результативної гри.