27 Липня, 2022 р., 09:10
Розділ 1: Організація оповіщення посадовими особами, адміністраціями (власниками) закладів
26 Липня, 2022 р., 12:15
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Рокитнянської громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населенних пунктах:
25 Липня, 2022 р., 16:54
Відповідно до розпорядження селищного голови від 25 липня 2022 року № 229 «Про скликання позачергової двадцять дев'ятої сесії Рокитнянської селищної ради VІІІ скликання» 28 липня 2022 року о 09-00 відбудеться засідання позачергової двадцять дев'ятої сесії селищної ради.
25 Липня, 2022 р., 15:05
Споконвіку українці ніколи не виступали у ролі агресора і ніколи не зарилися на чуже.
25 Липня, 2022 р., 13:55
З 26 липня 2022 року Гуманітарним штабом при Рокитнянській селищній раді буде видаватись гуманітарна допомога від міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді.
25 Липня, 2022 р., 12:58
У порядку передбаченому законодавством України, Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області, повідомляє, що до Рокитнянського районного суду Київської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою, за Табачніком Борисом Петровичем (помер 08.05.2019), який проживав та був зареєстрований за адресою: смт Рокитне, вул. Вокзальна, буд. 61,  Білоцерківський район, Київська область.