Дата: 25.07.2022 12:58

Фото без описуУ порядку передбаченому законодавством України, Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області, повідомляє, що до Рокитнянського районного суду Київської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою, за Табачніком Борисом Петровичем (помер 08.05.2019), який проживав та був зареєстрований за адресою: смт Рокитне, вул. Вокзальна, буд. 61,  Білоцерківський район, Київська область.

У випадку наявності спадкоємців померлого просимо звернутися до Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області за адресою: смт Рокитне, вул. Незалежності, буд. 2,  Білоцерківський район, Київська область.