23 Травня, 2022 р., 09:41
ДСНС створила два відеоролики (для дітей та підлітків) в яких йдеться про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.
21 Травня, 2022 р., 20:50
Відсьогодні Олексій Кулеба призначений головою Київської обласної державної адміністрації, відповідний Указ підписав Президент України.
21 Травня, 2022 р., 17:26
На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження запроваджуються з 22 по 29 травня.
20 Травня, 2022 р., 09:47
Рокитнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади згідно розпорядження селищного голови № 125 від 11.05.2022 року:
18 Травня, 2022 р., 10:39
Отруєння бджіл у більшості випадків відбувається через несвоєчасну інформацію бджолярів про час, місце та характер хімічних обробок полів з боку організацій, що проводять таку роботу, порушення ними правил застосування пестицидів та безконтрольне використання небезпечних для бджіл препаратів. Часто отруєння відбувається при авіаційних обробках або коли проходить обприскування при підвищеній силі вітру (більше 5 м/с). При цьому виникає знос препарату до зони інтенсивного льоту бджоли або безпосередньо на територію пасіки.                                              ,
16 Травня, 2022 р., 17:03
18 Травня 2022 року о 17.00 відбудуться збори, щодо реконструкції системи газопостачання, а саме закільцювання газопроводу між вул.Тополева і вул.Козловського по вул.Б.Хмельницького.
16 Травня, 2022 р., 16:36
Служба у справах дітей та сім´ї Рокитнянської селищної ради інформує: як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни.
16 Травня, 2022 р., 13:54
13 травня 2022 року Рокитнянська громада прощалася із Воїном, мужнім захисником української землі Андрієм Мехедою.
16 Травня, 2022 р., 11:05
15 травня 2022 року український гурт Kalush Orchestra переміг у фіналі Євробачення-2022 в Італії. Це вже третя за рахунком перемога України у цьому конкурсі за весь час із 2004 року. Мужність українців вражає світ, наша музика підкорює Європу! Крутезний виступ хлопців із славнозвісною піснею «Stefania» довів світові про різносторонню силу українців, про наш непереможний народ, про нашу незламну віру у добро і перемогу. «Стефанію» співали музиканти з Польщі, Латвії та Франції, «Стефанію» співали The Rasmus. Тепер пісню про українську маму українською мовою співатиме весь світ!