Новини

10 Березня, 2022 р., 19:33
Розпорядженням голови Київської обласної військової адміністрації встановлено, що на території Київської області діє комендантська година з 20.00 10 березня до 7.00 11 березня 2022 року.
09 Березня, 2022 р., 16:32
Доводимо до відома жителів Білоцерківського району, що з метою підвищення ефективності засобів кримінально-правового реагування на прояви мародерства, Законом України від 03.03.2022 № 7124 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за мародерство» внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють кримінальну відповідальність за мародерство.
08 Березня, 2022 р., 19:30
Комендантська година діятиме з 8 по 9 березня на всій території Київської області.
08 Березня, 2022 р., 11:05
Рокитнянська селищна рада повідомляє, що всі особи можуть реалізувати свою продукцію (окрім алкогольних напоїв) в будь-якому місці нашої громади.
08 Березня, 2022 р., 06:49
Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Сердечно вітаю вас зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем!
07 Березня, 2022 р., 17:31
На території Київської області вводиться комендантська година з 20:00 до 7:00. Комендантська година діятиме з 7 по 8 березня на всій території Київської області.
07 Березня, 2022 р., 14:41
ЦВ КОДА - структура Київської обласної військової адміністрації, яка займається збором, логістикою та координацією волонтерів, які хочуть долучитись до допомоги в Київській області.
06 Березня, 2022 р., 14:10
На території Київської області вводиться комендантська година з 20:00 до 7:00. Комендантська година діятиме з 6 по 7 березня на всій території Київської області.
06 Березня, 2022 р., 12:10
06 березня 2022 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася позачергова 22 сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення