ЩОДО ОПЕРАТИВНОЇ СИТУАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СТАНОМ 06 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ.

Дата: 06.03.2022 12:55

Ситуація на території Рокитнянщини залишається під контролем.

Наші Захисники разом з поліцією контролюють та забезпечують правопорядок на території населених пунктів громади.

Рота охорони здійснює цілодобову охорону наших населених пунктів.

Здійснюється посилене патрулювання об’єктів інфраструктури.

Пересування техніки, військових формувань окупантів на території нашої громади не зафіксовано.

Перебоїв з постачанням електроенергії, води та газу у населених пунктах громади не зафіксовано.

Щодня формується гуманітарна допомога для військових, малозабезпечених верств населення, інвалідів, багатодітних та переселенців, які знаходяться у скрутному становищі.

На території Київської області продовжено дію комендантської години з 20.00 6 березня до 07.00 7 березня. Прохання до всіх не порушувати режим комендантського часу. Всі залишаємося вдома, вимикаємо світло, зашторюємо вікна. У разі порушення комендантської години покарання буде суровим.

У випадку звуку сирени негайно йти до найближчого укриття.

Ворог продовжує масову інформаційну атаку, спрямовану на деморалізацію нашого суспільства і поширення панічних настроїв. Не піддаємося, не поширюємо неперевірену інформацію, користуємося лише офіційними джерелами.

Бережіть себе і близьких!

Ми встоїмо! Все буде Україна!