Новини

26 Лютого, 2022 р., 05:20
Шановна Рокитнянська громадо!
25 Лютого, 2022 р., 17:06
Приєднуйся у Viber до УВАГА!РОКИТНЕ (тривога) SOS за ⇒ посиланням    або відскануй, скориставшись камерою чи додатками "Сканер", Об'єктив" Приєднуйся у Telegram до УВАГА!РОКИТНЕ (тривога) Офіційний канал Рокитнянської ОТГ (для повідомлень про тривогу) SOS за ⇒ посиланням або відскануй, скориставшись камерою чи додатками "Сканер", Об'єктив"
25 Лютого, 2022 р., 16:01
Шановні жителі та гості Рокитнянської громади!
24 Лютого, 2022 р., 21:52
Відповідне розпорядження підписано головою Київської ОДА Олексієм Кулебою, згідно з Указом Президента України Про введення воєнного стану в Україні № 64/2022 та Закону України "Про правовий режим воєнного стану".
24 Лютого, 2022 р., 17:49
24 лютого 2022 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова.
24 Лютого, 2022 р., 12:53
Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення сесії Рокитнянської селищної ради від 22.11.2021 № 1379-16-VIII «Про початок процедури проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнянська багатопрофільна лікарня», рішення сесії Рокитнянської селищної ради від 18.02.2022 № 1630-21-VIII «Про створення конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня», рішення сесії Рокитнянської селищної ради від 29.11.2021 № 1415-17- VIII «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» (зі змінами), Протоколом №1 від 21 лютого 2022 року засідання конкурсної комісії з проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня».
23 Лютого, 2022 р., 17:19
Відповідно до наказу Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України від 22.02.2022 № 2 «Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період», 23 лютого 2022 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо організації призову резервістів на військову службу. 
23 Лютого, 2022 р., 16:05
Шановні громадяни України! Ситуація, в якій знаходиться наша держава, вимагає від нас єдності, спокою та рішучості. І готовності у будь-який момент часу задіяти всі можливості для захисту країни.
23 Лютого, 2022 р., 14:05