20 Серпня, 2021 р., 09:13
19 серпня 2021 року у приміщенні комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» відбулося засідання літературно-мистецького об'єднання "Відродження" за ініціативи керівника об'єднання, поетеси Наталії Ненюк. Участь у заході приймали талановиті поети та письменники Рокитнянської громади, серед яких:
19 Серпня, 2021 р., 15:29
19 серпня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук провів засідання робочої групи з метою здійснення контролю фінансово-господарської діяльності КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».
19 Серпня, 2021 р., 11:58
19 серпня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із старостами населених пунктів Рокитнянської територіальної громади.
18 Серпня, 2021 р., 21:50
Сьогодні 18.08 2021 року працівники комунального підприємства «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області
18 Серпня, 2021 р., 16:56
В нашому навчальному закладі щороку навчається понад 500 учнів з гостродефіцитних на ринку праці будівельних професій, таких як:
18 Серпня, 2021 р., 15:25
18 серпня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із своїм заступником Миколою Соколовським, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком завітали до Центрального парку селища Рокитне де цього дня йдуть роботи щодо встановлення спортивного обладнання в рамках соціального проекту "Активні парки – локації здорової України".