РОКИТНЯНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

07 Квітня, 2022 р., 16:14
1. Чи буде анульовано реєстрацію платника ПДВ на період дії особливого податкового режиму (єдиний податок третьої групи за ставкою 2 %)?
21 Лютого, 2022 р., 16:30
Які суб’єкти господарювання не можуть бути платниками єдиного податку І-ІІІ груп
16 Лютого, 2022 р., 09:07
Декларування доходів громадян є одним з важливих заходів, спрямованих на забезпечення додаткових надходжень по податку з доходів фізичних осіб до бюджету.
11 Лютого, 2022 р., 08:56
Вироби медичного призначення та лікарські засоби з метою застосування РРО/ПРРО
10 Лютого, 2022 р., 08:55
У який термін потрібно сплатити збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування
07 Лютого, 2022 р., 12:23
За січень 2021 року до бюджетів територіальних громад Київщини надійшло 1,6 млрд грн
01 Лютого, 2022 р., 12:21
Обережно!!!! На Київщині платники податків отримують «фіктивні запити – вимоги» від слідчих Податкової служби Головне управління у Київській області вже повідомляло про випадки надходження до платників податків «фіктивних запитів - вимог» за підписом старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу РКП СУФР Головного управління Державної податкової служби у Київській області, однак, за останній тиждень податківці продовжують отримувати повідомлення про надходження таких «запитів – вимог» платникам податків Київщини.
28 Січня, 2022 р., 18:32
Зміни порядку відображення податкових ставок та сум податку в чеках РРО/ПРРО при продажу тютюнових виробів Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Законом України від 30.11.2021 № 1914 до Податкового Кодексу України запроваджено зміни порядку оподаткування ПДВ для операцій з постачання тютюнових виробів: встановлюється окремий порядок визначення бази оподаткування на етапі першого постачання таких товарів їх виробниками та на етапі першого постачання таких товарів суб’єктами господарювання, які пов’язані відносинами контролю з такими виробниками, а також запроваджується пільговий режим оподаткування ПДВ (звільнення) на всіх наступних етапах постачання таких товарів.
19 Січня, 2022 р., 17:38
Які платники єдиного податку можуть бути платниками ПДВ
10 Січня, 2022 р., 16:39
Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році.