РОКИТНЯНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

26 Січня, 2023 р., 08:17
В який термін ФОП – платники ЄП подають звітність по єдиному внеску Головне управління ДПС у Київській області інформує, що фізичні особи -підприємці - платники єдиного податку подають звітність по єдиному внеску в такі терміни :
24 Січня, 2023 р., 15:01
Особи, які визнаються представниками платника податків
18 Січня, 2023 р., 09:01
Втрати пального внаслідок військової агресії Російської Федерації, підлягають відображенню на підставі первинних документів Головне управління ДПС у Київській інформує, що у разі, якщо пальне втрачене, зіпсоване, знищене, в тому числі в наслідок аварії, пожежі, повені, інших форс-мажорних обставин,  то відповідно до норм п.п. 216.3 ст. 216 Податкового кодексу України суб’єкти господарювання, які є платниками акцизного податку з реалізації пального, зобов’язані скласти акцизну накладну на такі операції (код операції для складання в одному примірнику 2).
13 Січня, 2023 р., 20:06
Про строки подання податкової звітності та сплати податкового зобов'язання в разі якщо терміни припали на вихідний або святковий день
11 Січня, 2023 р., 15:29
Податкова служба Київщини дякує платникам за фінансову підтримку держави!
27 Грудня, 2022 р., 16:38
Податкова знижка: встигніть подати декларацію про майновий стан і доходи та повернути частину витрачених коштів!
15 Грудня, 2022 р., 09:53
Перебіг строків взяття на облік у контролюючих органах ЮО та ФОП у період воєнного стану припиняється
13 Грудня, 2022 р., 08:31
Якщо вчасно не подали заяву про неможливість виконувати податкові зобов’язання