ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

14 Квітня, 2023 р., 11:15
Молодь – за здоровий спосіб життя!
12 Жовтня, 2022 р., 11:02
Минулого тижня наші воїни-земляки із Рокитнянщини отримали через волонтерів ще одну корисну річ на фронті – тепловізор (оптико-електронний прилад візуалізації температурного поля та вимірювання температури). Тепловізор вловлює інфрачервоне випромінювання і перетворює його на цифрове зображення. По суті – це такий собі прилад нічного бачення. Тепловізор був придбаний на зібрані кошти від благодійних ярмарок, які організувала Рокитнянська селищна рада, відділ культури, молоді та спорту та відділ освіти селищної ради. Тепловізор обійшовся у 21 675 гривень. Прилад був доставлений нашим хлопцям-землякам із військової частини А7092, які зараз боронять кордони у Сумській області. Життя і сьогоденна війна вчать нас не здаватися. Рокитнянці знову довели свою небайдужість та віру в перемогу! Завдяки маленьким зусиллям кожного з нас, ми збережемо чиєсь життя, ми станемо на крок ближче до перемоги! Кожна гривня для ЗСУ цінна, кожна річ нагальна, кожна молитва рятівна! Ми ладні робити все можливе, аби ви, хлопці, повернулись додому живими! Бережи вас Бог!