ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ
Повідомлення про прийняття на роботу: що змінилося для роботодавців
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що відповідно до пункту 3 статті 24 Кодексу законів про працю України, роботодавець зобов’язаний до початку виконання працівником трудових обов’язків подати Повідомлення про прийняття працівника (домашнього працівника) на роботу/укладення гіг-контракту до контролюючого органу за місцем обліку.
З 26 лютого 2025 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.02.2025 № 184, якою затверджено нову редакцію Повідомлення.
Відтепер форма повідомлення доповнена графою 9 «Громадянство», яку обов’язково потрібно заповнювати при прийомі на роботу. Це нововведення спрямоване на належний облік працевлаштованих іноземців та осіб без громадянства.
Подання здійснюється в електронному вигляді через Електронний кабінет платника, де доступні:
· Форма J3001005 – для юридичних осіб,
· Форма F3001005 – для фізичних осіб-підприємців.
Податківці, відповідно до статті 80 Податкового кодексу України, перевіряють дотримання порядку оформлення трудових відносин, зокрема своєчасність подання повідомлення.
Матеріали за посиланням:
https://kyivobl.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/898227.html
Новини ДПС:
Сергій Лисеюк привітав переможців конкурсу «Податківець майбутнього»
Київщина поповнила державний бюджет на 14 мільярдів гривень: яка питома вага бюджетоформуючих податків
Головне управління ДПС у Київській області продовжує ефективну реалізацію стратегічного курсу держави на забезпечення фінансової стабільності та виконання соціально важливих програм. За січень–квітень 2025 року до державного бюджету мобілізовано 14,0 млрд гривень, що на 3,8 млрд грн більше порівняно з аналогічним періодом 2024 року. Темп росту у приведених умовах склав 137,3%.
У структурі надходжень до державного бюджету найбільшу питому вагу мають чотири податки, які забезпечують майже весь обсяг мобілізованих коштів.
Податок на додану вартість (ПДВ) — 5,2 млрд грн, або 37,7% у загальній структурі. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, зростання склало +33,4%. Це результат як зростання обсягів реалізації товарів і послуг, так і підвищення сумлінності декларування.
Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) — 4,7 млрд грн, або 33,7%. Приріст надходжень у порівнянні з минулим роком становить +10,8%, що свідчить про позитивні зрушення на ринку праці та зростання заробітних плат у легальному секторі.
Військовий збір — 2,0 млрд грн, або 14,3%. У порівнянні з відповідним періодом 2024 року надходження зросли на вражаючі 286,2%, що пов’язано з підвищеною відповідальністю бізнесу і громадян у підтримці обороноздатності держави.
Податок на прибуток підприємств — 1,8 млрд грн, або 13%. Зростання на 36,6% — свідчення покращення фінансових показників підприємств Київщини та загального пожвавлення економічної активності.
Чітка стратегія, цифрові рішення, відкритість до співпраці з бізнесом і громадськістю — такі принципи лежать в основі успішної реалізації податкової політики на Київщині. Головне управління ДПС у Київській області дякує відповідальним платникам за сумлінне виконання податкових зобов’язань і запевняє у подальшій ефективній роботі задля фінансової стабільності держави.
Матеріали за посиланям:
https://kyivobl.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/898293.html
ГУ ДПС у Київській області
Новини ДПС:
Сергій Лисеюк привітав переможців конкурсу «Податківець майбутнього»
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Підписатись на сторінку Ютуб ГУ ДПС у Київській області
https://youtube.com/channel/UCorQvlqMpj1Tnvz35Mgg6g?si=5OtBBEN5G8bh3q7f