НАШ МУЖНІЙ ВОЇН БАЛАБУШКО СЕРГІЙ СТАВ ЯНГОЛОМ-ОХОРОНЦЕМ НА НЕБЕСАХ

Дата: 30.08.2024 14:02

Жорстока війна не перестає нагадувати про себе. Зі скорботою в серці повідомляємо, що під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії рф проти України, відданий військовій присязі на вірність Українському народові в районі н.п. Торецьк Бахмутського району Донецької області загинув солдат, гранатометник 3 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону в/ч А 4935 – БАЛАБУШКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ (житель м. Київ).

Рокитнянська громада висловлює щирі співчуття рідним людям полеглого Героя. Хай Господня допомога буде вам у поміч. Біль втрати рідної людини – вічний.

Ми завжди будемо пам'ятати подвиги Захисника, його відвагу і Героїзм.

Вічна пам'ять, Слава і Шана Захиснику!

Деталі прибуття скорботного кортежу із тілом загиблого Воїна повідомимо згодом! Поховано Героя буде на кладовищі у с. Телешівка.