ДЕСЯТІ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ ВОЇНА – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ СОВИ АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА

Дата: 28.08.2024 12:32

Герої України, які відчайдушно боролися за незалежність, волю і свободу української держави заслуговують найбільшого визнання і вдячності. У вічному боргу перед кожним солдатом, який поліг у бою з окупантами.

Сьогодні минає 10 років із дня загибелі нашого земляка, який боронив країну від ворогів – Сови Анатолія Андрійовича із с. Синява. Боєць загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Цього дня керівництво громади та працівники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП відвідали місце останнього спочинку Героя, поклали квіти на могилу та вшанували пам'ять Воїна хвилиною мовчання.

Біль втрати вічний, сердечно скорбимо із родиною. Низький уклін, вічна і світла пам'ять Герою!

Указом Президента України від 03 травня 2015 року № 282/2015 «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Анатолій Сова нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).