МИНАЄ ДВА РОКИ З ДНЯ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВЛАДИСЛАВА СТЕЛЬМАХА

Дата: 27.08.2024 13:57

Навіть крізь роки біль втрат не стихає. Молоді, сміливі Герої пожертвували найдорожчим заради України. У вічному боргу перед кожним оборонцем держави.

Минає два роки з дня непоправної втрати нашого земляка, відважного воїна української держави, жителя с. Ольшаниця – Стельмаха Владислава Георгійовича.

Життя солдата трагічно обірвалося під час виконання бойового завдання в населеному пункті Опитне Покровського району Донецької області.

Сьогодні, у день смерті Героя, керівництво громади, духовенство, рідні та близькі відвідали могилу Воїна, поклали квіти і вшанували пам`ять загиблого хвилиною мовчання.

Подвиги хороброго воїна назавжди в людській пам'яті. Низький уклін Захиснику, слава і честь. Скорбимо разом із родиною військовослужбовця. Хай Господня опіка буде завжди поруч, бо горе втрати неможливо загоїти.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!