СЬОГОДНІ МИНАЄ РІК, ЯК НАШ ЗЕМЛЯК ОЛЕГ СЮМАР СТАВ НЕБЕСНИМ ВОЇНОМ

Дата: 12.08.2024 11:38

Рік тому, 12 серпня, захищаючи рідну землю від російського агресора, загинув наш земляк, вірний син держави, житель с. Калинівка – Олег Сергійович Сюмар.

Життя бійця завчасно обірвалося під час виконання бойового завдання із захисту рубежів української держави у Донецькій області.

У нього було попереду ціле велике життя для радості і втілення мрій. Але одна мрія виявилась сильнішою за всі - жити у вільній незалежній Україні. І за цю мрію молодий талановитий юнак заплатив життям…

Цього сумного дня з квітами та словами вдячності завітали до могили Героя керівництво громади, працівники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП, рідні та близькі. Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглого Воїна та всіх, хто віддав своє життя заради майбутнього нашої країни.

Біль втрати вічний, сердечні слова співчуття рідним Олега, хоч час минає, проте горе втрати дорогої людини нічим не залікувати. Скорбимо разом з вами.

Вічна пам’ять, низький уклін, честь і слава військовослужбовцю.

Назавжди Герой України!