НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЕМО: «ДРУГІ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ СЕРГІЯ СУКА»

Дата: 04.08.2024 10:00

04 серпня 2022 року, боронячи рідну землю від ворогів, обірвалося життя молодого бійця, нашого мужнього Героя із селища Рокитне, розвідника, мінера 1 групи спеціальної розвідки роти спеціальної розвідки в/ч А 2076, військовослужбовця 54 окремого розвідувального батальйону імені Михайла Тиші Сухопутних військ Збройних Сил України - СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА СУКА.

Боєць загинув під час виконання бойового завдання під Бахмутом Донецької області.

Сьогодні, у день роковин, до могили полеглого Воїна прийшли рідні, друзі, керівництво громади та та працівники 5 відділу Білоцерківського РТЦК та СП. Схиливши голови, присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

Герой назавжди у серцях і пам’яті людей, чий спокій боронив. Вже два роки, як скорбимо та пам’ятаємо разом із рідними.

Низький уклін тобі, Захиснику, вічна і світла пам’ять! Ворогам не буде прощення, ніколи…

Указом Президента України від 07 квітня 2023 року № 200/2023 "За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку" Сергій Сук нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).