А ПАМ’ЯТЬ НЕ ЗГАСАЄ… СЬОГОДНІ РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ СЕМЕНА БОРОДІНА

Дата: 26.07.2024 09:40

26 липня 2024 року минає два роки як трагічно обірвалося життя захисника України, кулеметника відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти в/ч А 1275, старшого матроса – СЕМЕНА ОЛЕКСІЙОВИЧА БОРОДІНА.

Цього сумного дня керівництво Рокитнянської селищної ради та нальник 5 відділу Білоцерківського РТЦК та СП, підполковник Олександр Діденко відвідали місце останнього спочинку Героя на центральному кладовищі в селищі Рокитне, поклали до підніжжя могили квіти й низько вклонилися перед його мужністю, героїзмом та жертовним служінням Українському народові.

Доземний уклін Семену за його вірність, чесність, мужність та силу. Вдячність – за його хоробрість у боротьбі з окупантом, за силу духу та рішучість – захищати свою країну.

Щирі співчуття родині загиблого Героя. Сумуємо... Низько схиляємо голови у скорботі... Розуміємо, що жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує тугу в серці ні через рік, ні через десятки років.

З глибокою повагою ми завжди пам’ятатимемо нашого Героя.

Вічний спочинок і світла пам'ять Герою Семену Бородіну!