СУМНА ЗВІСТКА ЧОРНИМ КРИЛОМ НАКРИЛА РОКИТНЯНЩИНУ: ВІЙНА ЗАБРАЛА ЖИТТЯ ЩЕ ДВОХ ВІДВАЖНИХ ГЕРОЇВ

Дата: 25.07.2024 18:30

Серце крається від сильного болю за кожного воїна, який смертю хоробрих поліг в бою з окупантами. На жаль, знову чорна звістка з передової сколихнула Рокитнянську громаду.

Під час захисту Батьківщини героїчно загинули воїни - ОЛЕКСІЙ ТРОХИМЕЦЬ та ВАЛЕНТИН ЛАЗАРЕНКО.

ТРОХИМЕЦЬ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ – житель с. Насташка, 1982 року народження, оператор роти ударних безпілотних авіаційних комплексів в/ч А 2582.

ЛАЗАРЕНКО ВАЛЕНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ – житель с. Ольшаниця, 1970 року народження, стрілець-снайпер 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу 1 механізованої роти 2 механізованого батальйону в/ч А 4712.

Схиляємо голови в глибокій скорботі, висловлюємо щирі співчуття рідним полеглих українських патріотів.

Дякуємо за подвиг, відданість Україні, мужність і відвагу!

Світла пам’ять Героям!