Оголошення про початок проведення громадського обговорення Детального плану території по вул. Вокзальна в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області

Дата: 19.07.2024 17:17

Фото без описуУ відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Рокитнянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті  містобудівної документації: «Детальний план території по вул. Вокзальна в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області».

Замовник: Рокитнянська селищна рада Білоцерківського району Київської області.

Розробник: КП Рокитнянської селищної ради Київської області «Проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава для проектування: рішення Рокитнянської селищної ради від 13.06.2024 № 3260-54-VIII.

Ознайомитися з текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна за адресою: Київська обл., Білоцерківський район, селище Рокитне, вул. Незалежності, 2.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Громадські слухання відбудуться 20 серпня 2024 року о 11-00 в приміщенні Будинку культури селища Рокитне, вул. Травнева, 10.