Минає час - не минає біль втрати…

Дата: 20.07.2024 08:30

Сьогодні минає рік з дня загибелі нашого земляка, мужнього воїна та захисника, жителя села Калинівка, стрільця 2 відділення кулеметного взводу в/ч А 4064, молодшого сержанта – МОСЕЙЧУКА СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА.

Сергій віддав своє життя, самовіддано захищаючи Україну від ворога, до останнього подиху стояв на сторожі миру і спокою на рідній землі.

У день роковин до могили полеглого бійця прийшли керівництво громади та представники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП, які вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання, поклали квіти до могили та із болем на душі згадали усіх мужніх воїнів України.

Рік минув, але біль не вщухає. Світлий і добрий спомин про Захисника України назавжди залишиться в наших серцях і пам’яті його бойових побратимів, рідних та близьких!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя Сергія Мосейчука.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!